Mgr. URSZULA WOJNAROVÁ, advokát

————–

Na dráhu samostatného advokáta jsem se vydala v roce 2017, poté, co jsem dospěla k názoru, že mám dostatek zkušeností a znalostí, abych mohla svým klientům kvalifikovaně pomáhat a radit ve všech oblastech práva.

Své zkušenosti jsem sbírala několik let jako podnikový právník ve společnosti TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s., kde jsem se věnovala zejména právu akciových společností a smluvní agendě. Následně jsem v pozici advokátního koncipienta nastoupila v Advokátní kanceláři JUDr. Ivany Mikulové, kde jsem od roku 2013 vystupovala jako zaměstnaný advokát. Po celou dobu působení v advokacii poskytuji poradenství velkým i drobným podnikatelům a právnickým osobám nejčastěji v oblasti korporátního práva nebo pracovního práva, připravuji a reviduji smlouvy všeho typu, pro klienty vymáhám pohledávky. Fyzickým osobám nejčastěji pomáhám v řešení složitých rodinných i mezilidských vztahů. Zajišťuji převody nemovitostí všeho druhu. Moje zaměření je všeobecné.

Vždy upřednostňuji mimosoudní řešení, které byť vyžaduje mnohdy kompromisy na obou stranách, je pro klienta psychicky i finančně méně náročné. Pokud je soudní spor nevyhnutelný, snažím se podat maximální výkon, když nerada prohrávám.